دسته
پیوندها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 612
تعداد نوشته ها : 3
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
تکذیب جرح و کشته شدن فرد یا افرادی در تجمع علیه ماجرای فیتیله


تکذیب کشته شدن فرد یا افرادی در تجمع علیه ماجرای فیتیله

آبشارآنلاین:
فرمانده انتظامی تبریز و فرماندار ارومیه در دو گفت و گوی جداگانه، جرح و کشته شدن فرد یا افرادی در تجمع علیه ماجرای فیتیله را تکذیب کردند.
دسته ها : اجتماعی
تجمعات اعتراضی در آذربایجان + لالایی‌های تفرقه‌افکنانه برای آذربایجانی که «اویاخ» است + برنامه فیتیله + عذر خواهی فیتیله ای ها + فیتیله +  اخبار ارومیه + پایگاه خبری ارومیه + سایت خبری ارومیه + آستانه انتخابات + انتخابات مجلس + انتخابات ارومیه + ارومیه +صاباح نیوز: این نخستین باری نبود که سهل‌انگاری برخی مسؤلین موجبات ساخت وپخش برنامه‌ای را فراهم می‌کرد که در آن به یکی از اقوام و یا یکی از گویش‌های شیرین ایرانی توهین می‌شد.

به گزارش صاباح نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، برنامه اخیر فیتیله ای‌ها بد بود؛ بد! و البته به نظر نمی‌رسد هیچ ایرانی معقولی و معتبری از آن دفاعکند. خطایی که در ساخت یک برنامه تلویزیونی کودک و نوجوان رخ داد، نه تنهاتوهینی به تاریخ و فرهنگ این کهن بوم و بَر بود، که موجبات دل‌شکستگی هم‌وطنان آذری زبانمان را هم فراهم آورد. کارشناسان معتقدند سهوی که از سویمدیران سیما در نبود نظارت و سهل انگاری در پخش این برنامه صورت گرفته، چندان قابل اغماض نیست.
دسته ها : اجتماعی

سرمربی متین وارمین: نخستین شکست شهرداری ارومیه را رقم می زنیم

سرمربی تیم والیبال متین صالحین ورامین گفت: می‌خواهیم در هفته پنجم لیگ برتر والیبال نخستین شکست شهرداری ارومیه را رقم بزنیم.

دسته ها : ورزش
X